Om oss

Økonomiservice AS ble etablert i 1994 og har derfor mange års erfaring innen vårt fagområde. Vi fører i dag regnskap for ca. 300 kunder. Våre kunder befinner seg innenfor handel, industri, handverk, bygg og anlegg, transport, service, hotell og restaurant. Våre kunder er alt fra aksjeselskaper, ansvarlige selskap, enkelpersonsforetak, foreninger til konsernselskap.

Besøksadresse: Øyratun.
Postadresse: Postboks 68, 6249 Ørskog
Telefon: 70 27 39 30
Telefaks: 70 27 39 40
Firma e-post: post@okonomiservice.net
Org.nr: 971 126 507 MVA

Våre ansatte

Frode Andresen

Daglig leder, autorisert regnskapsfører
E-post: frode@okonomiservice.net

Arild Bakken

Autorisert regnskapsfører
E-post: arild@okonomiservice.net

Geir Arne Pedersen

Regnskapsfører
E-post: geir-arne@okonomiservice.net


Helga Rødset

Regnskapsfører
E-post: helga@okonomiservice.net

Janne Søvik

Regnskapsfører
E-post: janne@okonomiservice.net

Kjetil Søvik

Autorisert regnskapsfører
E-post: kjetil@okonomiservice.net


Knut Breyholtz

Autorisert regnskapsfører
E-post: knut@okonomiservice.net

Linda Vestre

Autorisert regnskapsfører
E-post: linda@okonomiservice.net

Ove Grønningsæter

Autorisert regnskapsfører
E-post: ove@okonomiservice.net

Trude Fimland Sjøholt

Autorisert regnskapsfører
E-post: trude@okonomiservice.net